(032) 255-49-00
(032) 261-24-15

Львів
вул Гребінки, буд. 5, оф. 1

Видавництво «ПАІС» — українське книжкове видавництво, засноване в січні 1995 року у Львові. Засновник і директор видавництва — Ігор Іванович Паславський.

Видавництво

Основне завдання видавництва — сприяння розвитку методологічної освітньої бази, підтримка та популяризація української науки.

Ми спеціалізуємось на видані навчальної та наукової літератури. За роки існування видавництво підготувало понад 300 монографій, підручників та посібників різних галузей знань. Окрім того, ПАІС успішно випускає науково- популярні, довідкові, художні, публіцистичні, дитячі та нотні видання, має досвід видання перекладів з російської, англійської, німецької та чеської мов.

Редакційну роботу та іншу додрукарську видавничу підготовку текстового та ілюстративного матеріалу виконують висококваліфіковані дипломовані спеціалісти.

Дизайн-студія та цифровий друк

Також видавництво надає послуги дизайну поліграфічної продукції та якісного повноколірного друку.

Якісна поліграфія – це тонке почуття стилю, вміння знайти спільну мову з клієнтом, враховувати побажання та вимоги щодо термінів роботи, водночас не нехтуючи результатами. Послуги оперативної поліграфії, друк рекламних матеріалів, а також створення презентаційної та супровідної поліграфії – у рамках окресленого бюджету ПАІС забезпечує високу якість продукції.